Беседки

мягкие окна в беседке

Виготовлення альтанок

Вікна з ПВХ не бояться навіть сильних морозів, чудово впораються зі спекою і не помутніють з часом.

Встановлення гнучких вікон на веранді, терасі або в альтанці дозволяє створити свій мікроклімат незалежно від зміни температур.

Такі конструкції мають чудовий зовнішній вигляд, захищають від сторонніх поглядів, оберігають від дощу, снігу, вологості та вітру. Вони зберігають тепло, створюють перешкоди для комах (також можуть бути укомплектовані москітними сітками), абсолютно безпечні, екологічні та довговічні - ці вироби будуть служити вам довгі роки!

Також ми надаємо рамкові м'які вікна. З їх допомогою можна здійснювати пристрій до будівлі або будувати окремі конструкції.


Виготовлення м'яких вікон

М'які вікна виготовляються з міцної зносостійкої морозостійкої технічної тканини, пропускають полівінілхлорид і використовується міцний еластичний матеріал - світлопрозора ПВХ плівка різної товщини. Такі рішення чудово підходять для захисту веранд, терас, альтанок та будь-яких інших вуличних споруд.


М'які вікна для кафе захистять ваших клієнтів від шуму та вітру.

Встановлення штор ПВХ в кафе та ресторани захищає відвідувачів від зовнішнього шуму, вітру та пилу. Ресторани, що мають літні веранди та кафе відкритого типу з рідкісним ошкленням, стають оазисами затишку. В них гостям не страшний дощ, не заважає шум, вітер і пил.

Продукт універсальний і може стати стильним дизайнерським рішенням, приваблюючи відвідувачів до закладів.

Рідкісні скла сьогодні заслужено вважаються довгостроковим та вигідним придбанням. Продукт універсальний і має невисоку вартість, зручний у обслуговуванні.