М'які вікна (На змійці та ремінцях)

М'які вікна

ПВХ вікна не бояться навіть сильних морозів, відмінно справляються в спеку і не матуються з часом.

Встановлення гнучких вікон на веранді, терасі або у бесідці дозволяє створити свій мікроклімат незалежно від різниці температур.

Такі конструкції мають чудовий зовнішній вигляд, захищають від чужих поглядів, захищають від дощу, снігу, вологості та вітру. Вони зберігають тепло, створюють перешкоди для комах (також можуть бути комплектовані москітними сітками), абсолютно безпечні, екологічні та довговічні — ці вироби послужать вам довгі роки!

Так само надаємо рамкові м'які вікна. За допомогою них можливо здійснювати пристрійку до будівлі або будувати окремі конструкції.


Виготовлення м'яких вікон

М'які вікна виготовляються з міцної зносостійкої морозостійкої технічної тканини, пропитуються полівінілхлоридом та використовується міцний еластичний матеріал — світлопрозора ПВХ плівка різної товщини. Такі рішення відмінно підходять для захисту веранд, терас, бесідок та будь-яких інших вуличних споруд.


М'які вікна для кафе захистять ваших клієнтів від шуму та вітру.

Встановлення штор ПВХ в кафе і ресторани захищають відвідувачів від зовнішнього шуму, вітру та пилу. Ресторани, які мають літні веранди і кафе відкритого типу з рідким склінням, стають оазисами затишку. В них гостям не страшний дощ, не завадає шум, вітер і пил.

Продукт універсальний і може стати стильним дизайнерським рішенням, приваблюючи відвідувачів в заклади.

Рідкі скла сьогодні правомірно вважаються довгостроковим і вигідним придбанням. Продукт універсальний і має невисоку вартість, зручний в обслуговуванні.